Route 66 Auctions Waalwijk Nederland

Powered by E&R Classics

Introductie

Route 66 auctions is ontstaan uit de passie en hobby van Ernest Praag voor oldtimers, youngtimers en super sports cars.

"In 2008 startte ik E&R Classics op. De afgelopen ruim 10 jaar hebben we heel veel klanten (wereldwijd) al blij kunnen maken met een mooie oldtimer of youngtimer. Van onze trouwe klanten hoorden we de laatste jaren steeds vaker de vraag of we een veiling konden organiseren. De spanning en het spel van het kopen op een veiling is iets dat veel mensen leuk vinden. In de zomer van 2018 reden mijn vrouw en ik met een Jaguar E-type uit 1963 op de prachtige belgische N66 van Stavelot naar Huy (hoei). Echt een aanrader om eens met uw auto te rijden als u in de gelegenheid bent. Tijdens die prachtige rit en met de vraag van onze klanten in het achterhoofd kwam het idee om ons nieuwe concept Route 66 auctions op te richten. De naam is dan ook een eerbetoon aan deze prachtige belgische route national."

Het team van Route 66 auctions heeft de kennis en ervaring van meer dan 10 jaar oldtimers, youngtimers en super cars verkopen. En met een database van meer dan 260,000 in oldtimers, youngtimers en super cars geinteresseerde klanten en veilingkopers wereldwijd zien wij mogelijkheden om uw en onze autos gunstig te kunnen veilen. Zowel kopers en verkopers van autos helpen wij graag.

Oldtimer aanbieden

  • Meer dan 10 jaar ervaring

  • Meer dan 260.000 autoliefhebbers in database

  • Zonder zorgen verkopen

  • Gratis inbreng

  • Snelle doorlooptijd van ongeveer 4 weken

Contact

  • Kleiweg 1
    5145NA Waalwijk

  • 0416-751396

  • info@route66auctions.com

© Victory Classic Cars BV - Webdevelopment: Pc Langstraat

Deze veiling is helaas verlopen.
Wij zien u graag bij de volgende veiling begin juli.

Totaal aantal verkochte auto's in de veiling: 104